Na webovej stránke sa pracuje, niektoré časti webu niesu funkčné.
Vylosovanie 2016/2017
Článok bol pridaný 05.09.2016

 

Vylosovanie jesennej časti 2016/2017

 

Dátum          mladšie žiačky               staršie žiačky                    dorky                          ženy

 

 

17.-18.9.                        voľno                                            voľno                                      voľno                               Zlatná- Bce

 

 

24.-25.9.                   BceA-Štúrovo                                    voľno                              turnaj Nesvady                   Bce-Michalovce

                                 BceB-Štúrovo                                                                                                                          25.9. 15.00

                                 BceA-BceB

 

 

1.-2.10.                     BceA-DAC DS                             Bce-DAC DS                                voľno                               Košice-Bce

                                 BceB-DAC DS

 

 

8.-9.10.                     Nesvady-BceA                                  voľno                                turnaj Modranka                      voľno

                                 Nesvady-BceB                                                                                       9.10.

 

 

15.-16.10.                 BceA-Hlohovec                            Bce-Hlohovec                              voľno                               Topoľčany-Bce

                                 BceB-Hlohovec

 

 

22.-23.10.                 Kolárovo-BceA                             Kolárovo-Bce                           turnaj Senec                       Bce-Močenok

                                 Kolárovo-BceB                                                                                     23.10.

 

 

29.-30.10.                 BceA-Močenok                             Bce-Močenok                               voľno                               Hlohovec-Bce

                                 BceB-Močenok

 

 

5.-6.11.                     Sereď-BceA                                    Sereď-Bce                             turnaj Nesvady                     Bce-Inter

                                 Sereď-BceB

 

 

12.-13.11.                  BceA-ŠaľaA

                                  BceB-ŠaľaB                                    Bce-Šaľa                                      voľno                             Stupava-Bce

                                  BceA-ŠaľaB

                                  BceB-ŠaľaA

 

 

19.-20.11.                  Topoľčany-BceA                          Topočany-Bce                         turnaj Topoľníky                Bce-Nesvady

                                  Topoľčany-BceB

 

 

26.-27.11.                  BceA-Šurany                                  Bce-Šurany                                   voľno                                voľno                 

                                   BceB-Šurany

 

 

3.-4.12.                      Nitra-BceA                                     Nitra-Bce                               turnaj Bánovce                          voľno

                                  Nitra-BceB

 

 

10.-11.12.                   BceA-TalentDS                             Bce-TalentDS                                 voľno                             Sereď-Bce

                                   BceB-TalentDS

 

 

17.-18.12.                   Zlatná-BceA                                       voľno                                          voľno                           Bce-Šurany

                                   Zlatná-BceB  

 

 

 

 

 

 

Kontaktné údaje Email :maros.meg@gmail.com Telefónne číslo :0949 682 554
noviny tempo logo