Na webovej stránke sa pracuje, niektoré časti webu niesu funkčné.
NTER BRATISLAVA – GABOR BÁNOVCE N/B. 28:25 (17:13)
Článok bol pridaný 06.04.2016

I. HÁDZANÁRSKA LIGA ŽIEN

Po mesačnej prestávke pokračovala druhá najvyššia slovenská liga v hádzanej žien stretnutiami 15. kola. Hádzanárky Jednoty Sokol Gabor Bánovce nad Bebravou bojovali na pôde Interu Bratislava, ktorý okupuje tretiu priečku. Prvý zápas oboch súperov skončil zmierlivo 29:29 a aj druhé vzájomné meranie síl malo vyrovnaný priebeh. O osude zápasu rozhodla pasáž do 18. do 23. min, kedy si Inter vypracoval trojgólový odstup a polčas vyhral 17:13. Druhé dejstvo síce vyhrali Bánovčanky tesne 12:11, no z hlavného mesta Slovenska odchádzali bez bodu s prehrou 25:28. „Bol to vyrovnaný zápas, v ktorom rozhodla efektívnejšia koncovka domácich hráčok. Najmä v druhom polčase, vždy, keď sme sa doťahovali na súpera, technickými chybami sme sa sami pribrzdili. Dievčatá však bojovali až do samého konca. Interistky sa dokázali lepšie vysporiadať aj s často neprehľadnou situáciou na palubovke, keďže domáce hráčky miesto klasických žltých dresov nastúpili v modrých, kým my sme hrali v šedých,“ povedal po stretnutí tréner hádzanárok Bánoviec Richard Makýš.

@ Zostávajúce výsledky 16. kola: AS Trenčín – Stupava 31:27 (16:12). ŠKP Topoľčany – Hlohovec 27:38 (14:23). Zlatná n/O. – Michalovce J 26:21 (12:9). Nesvady – Močenok 33:25 (17:10). Bernolákova Košice – Šurany 22:32 (7:22).

@ 15. kolo: Michalovce J – Nesvady 10:0 kont.

12. Stupava           17 3 0 14 398:498 6

$ Program 17. kola – 6.4. o 18. h: Šurany – Inter Bratislava, 9.4. o 14. h: Bernolákova Košice – Topoľčany, 9.4. o 17. h: Gabor Bánovce n/B. – AS Trenčín, o 18. h: Močenok – Zlatná n/O., Stupava – Nesvady, 10.4. o 15. h: Michalovce J – Hlohovec.

INTER BRATISLAVA – GABOR BÁNOVCE N/B. 28:25 (17:13)

V úvode vyrovnaného stretnutia sa obe družstvá prestriedali vo vedení. V 10. min sa Bánovčanky po prvý raz odlepili od súperiek na rozdiel dvoch gólov, keď Bridová upravovala stav na 5:7. V 15. min Kochanová posielala Inter do vedenia 9:8, no o tri minúty svietil na ukazovateli stav 9:10. Prišla však štvorgólová šnúra Bratislavčaniek, ktorú v 23. min Huttová uzatvárala na 13:10. Domáce sa dostali na koňa a Huttová do konca prvého polčasu mierne zvýraznila ich vedenie na 17:13. Po zmene strán sa Bánovčanky snažili vrátiť do stretnutia, no interistky si ich držali na bezpečný dištanc. V poslednej minúte stretnutia Chocinová z trháku uzavrela skóre na 28:25.

© INTER: Múdra, Kollárová – Lavrinčíková 1, Csenkeyová, Darázsová 1, J. Kalmanová, Šejirmanová, Čurilová, Hlásniková 2, Šebestová 4, Pončáková 6/1, Huttová 10, Kochanová 4, Neštická,  tréner: P. Hložek. © GABOR: L. Čížová, I. Halásová – B. Mikulášová, J. Srncová 2, A. Obstová 2, Denisa Halmová 1, K. Lapinová, L. Lipčáková, K. Obstová 1, E. Turková 8/1, L. Bridová 3, K. Matušincová 4/2, L. Chocinová 1, I. Rebrošová 3/3, tréner: R. Makýš.  © POK. HODY: 2/1 – 6/6. © VYLÚČENÉ: 3 – 3. © ROZHODOVALI: Strecký a Rondoš – 50 divákov. © PRIEBEH: 0:1, 2:1, 4:3, 4:5, 5:7, 6:8, 9:8, 9:10, 13:10, 15:11, 16:13, (17:13), 18:14, 21:16, 21:18, 24:18, 25:21, 27:22, 28:24, 28:25.

Kontaktné údaje Email :maros.meg@gmail.com Telefónne číslo :0949 682 554