V Močenku úspešnejšie domáce

Dorastenky HK Sokol Bánovce nad Bebravou vycestovali v rámci 16. kola dorasteneckej súťaže na palubovku Močenku. Vyrovnaná polovica prvého polčasu dávala Bánovčankám nádej na dobrý výsledok. Deväťgólová smršť Močenka v rozmedzí 17. až 25. minúty však upokojila domáce hráčky a tie tak na polčasovú prestávku odchádzali s 9-gólovým náskokom. Ten sa našim dievčatám postupne podaril skresať na rozdiel piatich gólov. Prišla však ďalšia, tentokrát 7-gólová šnúra domácich. S výnimkou dvoch niekoľkominútových poľavení, vcelku vyrovnaný zápas priniesol 2 body do tabuľky pre domáci Močenok.

V najbližšom kole privítajú dievčatá na domácej palubovke Šurany, a to už v piatok 24.3 o 17:00

HK Junior Močenok - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 36:25 (20:11)

Zostava a góly Bánoviec: Melcerová, Hrušková - Stepien 3, Filinová 1, P. Nagyová 5/1, Farkašová 1, Zaťková 10/1, Rumlerová 1, Pobežalová, Miklovičová, A. Zajacová 4, Bencová
Tréner: R. Makýš
ZVD: M. Šipláková