V Bratislave nám nebolo dopriate

Dôležitý, no najmä náročný zápas čakal naše dorastenky na pôde ŠKP Bratislava. Druhý celok súťaže privítal naše dievčatá v sobotu 30.3. Prvý polčas sa vyznačoval hrou hore-dolu, keď sa obe družstvá ťahali o každý gól. Polčas skončil najtesnejším vedením domácich 17:16. Druhé dejstvo prinieslo úplne odlišný obraz hry. 12 minút nedokázal ani jeden celok streliť gól. Stojí za zamyslenie, či prílišný rešpekt kompetentných voči autoritám neškodí v konečnom účtovaní najmä samotnej hádzanej. Tak či onak, dva body zostali na bratislavskej palubovke.

ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 26:20 (17:16)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná, A. Bežová - Líšková 1, Števanková, Kobulnická 1, M. Bežová 6/1, Kollárová, Balátová, Žáčiková 5, Z. Galková 4, Paulová, Escherová 2, Ráciková1

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: M. Boďová