Výsledkový servis (07.-08.02.2020)

Mladšie žiačky vycestovali v sobotu 08.02. do Martina, aby nastúpili proti miestym celkom MHáK a THA. V prvom zápase proti MHáK sme sa na začiatku stretnutia nevedeli dostať do tempa, zápas bol gólovo vyrovnaný, no v druhom polčase sme možno aj vďaka piatkovému kondičnému tréningu na ľade viac zabrali a vypracovali sme si miestami aj 6-gólový náskok. Hernú príležitosť dostali všetky dievčatá, ktoré mala trénerka Spaščuková k dispozícii, dokonca aj dievčatá vekovo patriace ešte do prípravky.

MHáK Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 11:12 (6:7)

Zostava a góly Bánoviec: Melcerová - Šarinová, Farkašová 4, Zaťková 1, Rumlerová 2, A. Spaščuková 3, Chocholatá, A. Zajacová, Buláková 1, Stepien 1, Kluchová

V zápase proti THA Martin sme na výkon z prvého zápasu nadviazať nedokázali. Hoci sme si vypracovali dosť gólových príležitostí, zahodené "trháky", 6 nepremenených sedemmetrových hodov a viaceré žŕdky súperovej bránky nám nedovolili uhrať priaznivý výsledok.

THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 20:13 (9:8)

Zostava a góly Bánoviec: Melcerová - Šarinová, Buláková 1, Kluchová, Stepien 2, Rumlerová 2, A. Spaščuková 1, A. Zajacová 2/1, Zaťková 3, Chocholatá, Farkašová 2

Trénerka: N. Spaščuková

ZVD: J. Zajacová

Dorastenky nášho klubu privítali v piatok 07.02. na domácej palubovke rovesníčky z Vranova nad Topľou. Favoritom stretnutia boli naše dievčatá a na palubovke to od prvej minúty potvrdzovali.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MŠK Vranov nad Topľou 38:10 (18:6)

Zostava a góly Bánoviec: Pokorná - Líšková 3, Ráciková 1, Maděránková, Kollárová 5, M. Bežová 5/1, Žáčiková 3/1, H. Galková 10/1, Žoldošová 1, Escherová 4, H. Žitňanová 6

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: M. Boďová

V rámci 20. kola spoločnej slovensko-českej hádzanárskej súťaže privítali ženy HK Sokol Bánovce nad Bebravou hráčky HK Slovan Duslo Šaľa aj s našimi dvomi bývalými hráčkami, Alžbetou Obstovou a Karolínou Matušincovou. V bojovnom prvom polčase sme držali s favorizovanými hostkami krok a do 17. minúty sme si dokonca udržiavali najtesnejšie vedenie. V závere polčasu sa podarilo hostkám odskočiť na polčasové dvojgólové vedenie. Až v rozpätí 39. až 45. minúty sa favorizovanej Šali podarilo dostať do pohodlnejšieho vedenia. V mierne chaotickom druhom polčase vyhrala Šaľa posledných 20 minút stretnutia v pomere 2:13 a zo stretnutia si tak odniesli 2 body.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slovan Duslo Šaľa 13:27 (8:10)

Zostava a góly Bánoviec: A. Bežová, Pokorná, Rehušová - Matejíková 1, Ráciková 2, Michaličková 2, M. Bežová 2, H. Galková, Griffiths 3/3, Krajčíková, Escherová, Holíncová 2, H. Žitňanová

Tréner: R. Makýš

ZVD: J. Mačuga