V Lehote sa nik nezranil

Na 3 zápasy na pre hádzanú viac než nevhodnom betónovom povrchu nastúpili staršie žiačky HK Sokol Bánovce nad Bebravou v Lehote pod Vtáčnikom. Dôležité bolo nielen nezraniť seba ale ani protíhráčku. Málo prienikov na bránkovisko, bojazlivá obrana. Pri kontaktnom športe to skoro až nejde dokopy. Dievčatá prvý súboj proti HK Slávia Partizánske zvládli, v ďalších dvoch však boli THA Martin a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom nad naše sily. Prvé dva duely boli skrátené na dva 20 minútové polčasy. Posledný dokonca na dva 15 minútové polčasy. Dievčatá tak v nasadení zvládli na betóne vonku 110 súťažných minút (pre porovnanie, ženy v piatok odohrali dovedna 60 minút) Nehovoriac o tom, že pri absencii tej ktorej hráčky, pri systéme súťaže hranej dvoj či až trojkolovo každé cca 2 týždne, hráčka vynechá vlastne nie jeden ale až 2-3 zápasy.

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske 24:22 (14:8)

HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin 17:37

TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 19:11 (9:6)