Staršie žiačky bez víťazstva

Dva zápasy za dva dni. V piatok v Zlatnej na Ostrove. V sobotu doma proti Seredi. Taký bol program našich starších žiačok.

Až 4 nepremenené 7-metrové hody prispeli k porážke nášho družstva v prvom zápase. Dve osemgólové hráčky domácej Zlatnej potiahli domáce k triumfu nad našim družstvom.

Handball Zlatná na Ostrove - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 29:18 (15:6)

Zostava a góly Bánoviec: Mikušová, Maninová - Krížová 3, Beňová 1, Aujeská 4/1, Ondrušková 3/2, Blaškovičová 1, Bátorová 2, Maděránková 3, K. Spaščuková 1, N. Zajacová, Šebeňová.

Trénerka: N. Paulovičová

ZVD: N. Spaščuková

Na domácej palubovke sme proti Seredi začali sviežo. Relatívne vyrovnaný stav vydržal do 15. minúty, keď Krížová znižovala na 7:9. Záver polčasu však patril hostkám. Do šatní odchádzali spokojnejšie pri vedení 9:15. Nezostávalo nám tak nič iné ako sa v druhom dejstve pokúsiť manko zmazať. Na menej ako 5 gólov sme však náskok Serede nestiahli.

HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Sereď 21:26 (9:15)

Zostava a góly Bánoviec: Mikušová, Maninová - Krížová 7/2, Beňová, Aujeská 9/3, Ondrušková 4/1, Blaškovičová, Maděránková, T. Nagyová, N. Zajacová, A. Bátorová 1, Šebeňová.

ZVD: E. Beňová