Rozlúčka s kalendárnym rokom bez bodu

Netradične, v piatok, sme privítali na domácej palubovke hádzanárky z Olomouca. Do stretnutia zasiahla už aj naša nová posila K. Michnová, ktorá je v našom klube na hosťovaní z prvoligového Partizánskeho. Hostky boli hneď od začiatku stretnutia vo vedení, avšak do kabíny sme odchádzali za nádejného stavu 15:18 a dúfali sme, že v druhom polčase nadviažeme na vynikajúci finiš z toho prvého. Po zmene strán si hostky udržiavali trojgólové vedenie a o svojom triumfe rozhodli v rozmedzí 42. až 55. minúty, keď vyhrali túto časť zápasu 9:2 a stretnutie už nepustili z rúk.

HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - DHK Zora Olomouc 26:34 (15:18)

Najviac gólov: Matušincová 6/2, Hollá 5 - Kubáčková 10/2, Fryčáková 6

Na dnešný domáci zápas sa prišlo pozrieť doposiaľ najviac divákov v prebiehajúcej sezóne. Tí záverečným potleskom ocenili neodškriepiteľnú bojovnosť a srdce našich dievčat, ktorým tak vliali veľa síl do ďalšej práce. Ďakujeme! :)

Od MOL ligy si na nejaký čas oddýchneme. Ďalšie kolo je naplánované až na január, keď 07.01.2018 vycestujeme na palubovku Slavie Praha.