Tesná prehra na palubovke českého nováčika.

V 5. kole MOL ligy sa naše hádzanárky predstavili na palubovke českého družstva HK Hodonín. Stretnutie priniesla v priamom prenose aj televízia 213 a diváci pred televíznymi obrazovkami ako aj tí, ktorí zavítali do haly, sa mali na čo pozerať. Prvý polčas sa niesol v znamení viacerých strát lôpt našich dievčat, z čoho pramenilo prvopolčasové vedenie domácich hráčok 20:17. Bánovčanky a ani náš početný fanklub to ale nezabalili a snažili sa vyrovnať, čo sa v predposlednej minúte zápasu aj podarilo. Hodonín sa však následne ujal vedenia, ktoré sa mu v posledných sekundách hry, žiaľ, podarilo udržať.

HK Hodonín – HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 32:31 (20:17)

Dievčatám aj fanúšikom patrí absolutórium. Prvé body sme dnes síce nezískali, ale výkon družstva je prísľubom do ďalšieho ligového zápasu. Držme palce!