Rozbehnuté Bánovčanky brali 2 body

Na palubovke Močenku sú zápasy našich dievčat vždy ťažké, vyrovnané, často s najtesnejším rozdielom. Aj tohtoročný duel medzi domácim HK Junior a našimi dievčatami sa v začal podobne. Žiadnemu z družstiev sa nepodarilo ísť do viac ako dvojgólového vedenia a polčas sa tak skončil zmierlivo 13:13. Druhé dejstvo začalo veľmi podobne. V rozmedzí 40. až 50. minúty to boli však naše dievčatá, ktorým sa predsa len podarilo súperovi odskočiť, vypracovať si rozhodujúci náskok a potvrdiť tak svoju vynikajúcu formu. Bánovčanky príkladne bojovali jedna za druhú a v tomto stretnutí si tak zvíťaziť zaslúžili.

HK Junior Močenok - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 22:29 (13:13)

Zostava a góly Bánoviec: A. Bežová, Aujeská 4, Galková 6, Ráciková 6, Michaličková 5, M. Bežová 6, Váňová, Šipláková 1, Líšková 1, Beňová

Tréner: R. Makýš

V priebežnom poradí 1. ligy žien sú tak naše dievčatá na krásnom 3. mieste! Krátku fotogalériu zo stretnutia si môžete pozrieť na FB stránke klubu.